O FIRMIE


Świadczymy usługi muzyczne specjalizując się w ORGANIZACJI ARTYSTYCZNYCH WYDARZEŃ SCENICZNYCH z udziałem zespołów muzycznych. Firma posiada duże doświadczenie w organizacji koncertów. Pomożemy też w dobraniu odpowiedniej oprawy muzycznej do każdego wydarzenia. Doskonała znajomość środowiska muzycznego, współpraca z profesjonalnymi artystami-muzykami, członkami Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków [SPAM] oraz wysokie standardy, jakie sobie stawiamy składają się na szeroką ofertę firmy.

Czytaj dalej…


Ważnym punktem działalności firmy jest również WYPOŻYCZALNIA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH. Posiadamy wszystkie rozmiary instrumentów ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów dla najmłodszych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pracując na wysokiej klasy instrumencie, postępy w nauce idą w zdecydowanie szybszym tempie, a satysfakcja z gry jest jeszcze większa. Kładziemy duży nacisk na jakość proponowanych instrumentów.


Przy współpracy z czołówką polskich kompozytorów i aranżerów młodego pokolenia stworzymy również na zamówienie nowe KOMPOZYCJE muzyki poważnej, rozrywkowej, użytkowej, bądź tchniemy nowe życie w utwory już istniejące za sprawą ciekawych artystycznie ARANŻACJI na dowolnie wybrany skład instrumentalny, wokalny, bądź wokalno-instrumentalny.


Chcesz nagrać płytę, nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomożemy Ci rozplanować pracę w profesjonalnym studio nagraniowym, zatrudnimy doświadczonych muzyków sesyjnych, zaproponujemy szatę graficzną albumu.